Sencor SHM 4220

Speciální hotdogovač je ideální pomocník pro přípravu párku v rohlíku. Do varné nádoby se hravě vleze až 16 nožiček párků a, zatímco se vám budou ohřívat, můžete si na 2 nástavcích postupně rozpékat pečivo. Varnou nádobu lze využít i pro samostatné vaření vajec či zeleniny v páře. Navíc se nemusíte bát složité údržby - čištění hotdogovače je totiž opravdu snadné.

Snadné ohřívání párků

Pokud potřebujete naráz připravit větší množství hotdogů, poslouží vám varná nádoba, do které se vejde až 16 nožiček párků.

Příkon
380 W
Nádoba pro ohřev párků
Počet trnů pro ohřev rohlíků
1 kg

• , zakoupeno v MALL.CZ

• přílis silné a tupé rozpékací trny.
    • nelze samostatně zapnout pouze rozpékací trny

Měl to být dárek, ale je to spíš danajský dar, bohužel jsme to odzkoušeli pozdě a tak nám doma zbyde nefunkční a nepotřebný krám

(značka)

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaší recenzi. Mrzí nás, že nejste s naším Hotdogovačem spokojen, většina zákazníků hodnotí tento výrobek pozitivně neboť jim umožňuje jednoduchou a rychlou přípravu párku v rohlíku a oceňují i možnost přípravy zeleniny v páře. S pozdravem Sencor Care.

trny na rohlíky jsou moc tupé

• , zakoupeno v MALL.CZ

Podobný jako jsme meli a byla spokojenost.

Příkon
380 W
Nádoba pro ohřev párků
Počet trnů pro ohřev rohlíků
1 kg

Chutné pečivo

Díky dvěma rozpékacím nástavcům bude vaše pečivo jako právě vytažené z pece.
Chutné pečivo

Zdravá zelenina

Aby se vám neztrácely vitamíny, můžete varnou nádobu použít k přípravě zeleniny v páře, což je ta nejzdravější varianta pro konzumaci tepelně upravené zeleniny.
Zdravá zelenina

Vařené vejce

Součástí balení je také nástavec na vaření maximálně 5 kusů vajec.
Vařené vejce

Zůstane na svém místě

Pokud o něj nechtěně zavadíte, ani se nehne, jelikož je vybaven protiskluzovými nožičkami zajišťujícími bezpečnost při jeho používání.
Zůstane na svém místě

Hotdogovač SHM 4220

• Možnost přípravy zeleniny v páře
  • 2 nástavce na rozpékání pečiva
  • Protiskluzové nožky

Pro ohřev 1 až 16 ks nožiček párků
Nástavec na vaření 1 až 5 ks vajec
Možnost přípravy zeleniny v páře (kukuřičné klasy, brokolice, chřest apod.)
2 nástavce na rozpékání pečiva
Možnost samostatné aktivace funkce vaření párou
Protiskluzové nožky
Snadné čištění

Příkon 380W

Více informací o hotdogovači na www.SENCOR.cz

Dokumenty

• , zakoupeno v MALL.CZ

• přílis silné a tupé rozpékací trny.
    • nelze samostatně zapnout pouze rozpékací trny

(značka)

trny na rohlíky jsou moc tupé

• , zakoupeno v MALL.CZ

Podobný jako jsme meli a byla spokojenost.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Nejlepší dárek pro vnoučata !!!

ONLINESHOP.cz (prodejce)

Dobrý den,děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšitna Vaše další nákupy.Přejeme pěkný den.S pozdravemONLINESHOP.CZ

• , zakoupeno v KupToTu.cz

Zatím použit jedenkrát, v pohodě. Ideální by byl třípolohový přepínač, aby šlo ohřívat i rohlíky samostatně. Ale i tak to jde.

• , zakoupeno v planeo.cz

Vše funguje

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Můžu si udělat hotdog doma
  • Ďalšie podobné videá nájdete na našom youtube kliknite sem ➡️ https://www.youtube.com/channel/UC6Cjol5hNdhlOKUfcrw8vOg?sub_confirmation=1 Viac recenzií a testov rôznych produktov nájdete na: ➡️ https://recenzovo.sk/

Zobrazit video recenzi

• , zakoupeno v Electro World